Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Poniedziałek: 8.00-18.00
Wtorek: 8.00-16.00
Środa: 8.00-16.00
Czwartek: 8.00-16.00
Piątek: 8.00-16.00
Sobota: nieczynne

Gminna Biblioteka Publiczna     w Starej Błotnicy

Stara Błotnica 23
26-806 Stara Błotnica

tel. 48 619-70-96
e-mail: biblot@wp.pl

Rozstrzygnięcie konkursu z okazji 80-lecia biblioteki

Opublikowany 2015/12/18

Z okazji 80-lecia swojego powstania Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Błotnicy przeprowadziła konkursy skierowane do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy Stara Błotnica.

.

Z okazji 80-lecia swojego powstania Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Błotnicy przeprowadziła konkursy skierowane do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy Stara Błotnica. Zadaniem gimnazjalistów było napisanie wierszyka promującego bibliotekę i czytelnictwo, natomiast dla uczniów szkół podstawowych został przygotowany konkurs plastyczny pod hasłem: „Moja Biblioteka”. W konkursach wzięło udział 59 dzieci. Zwycięzcy dostali dyplomy i nagrody książkowe. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i czekoladę.

Oto lista laureatów:

Gimnazjum: I miejsce – Damian Gościnny (Stara Błotnica), II miejsce – Kamila Górka (Stara Błotnica).

Szkoła Podstawowa w kategorii wiekowej klasy 0 – 3: I miejsce – Maja Woźniak (Stara Błotnica), II miejsce: Olga Sochaczewska (Stary Gózd), III miejsce – Zofia Omasta (Kaszów).

Szkoła Podstawowa w kategorii wiekowej klasy 4 – 6: I miejsce – Katarzyna Biskup (Stary Gózd), II miejsce –  Wiktoria Kornafel (Kaszów), III miejsce – Amelia Wągrodzka (Kaszów).